Betebet Giriş Adresi

Sürekli güncellenen betebet giriş adresi ile ilgili paylaşmaya devam ediyoruz. Peki güncellenen adresler ile birlikte güncellenen bonusları ilk bizden duymaya hazırmısınız. Bu yazılarımızı sürekli sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Betebet sitesi sürekli yeni bonuslar ile kendini geliştirmekte ve üyelerini mutlu etmektedir. Betebet sitesinin yeni bonuslarının tüm açıklamalarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Güncel Betebet Bonusları 12.05.2020 tarihi itibari ile verilmektedir.

%15 Çevrimsiz ParaÖde Betebet Yatırım Bonusu

betebet bonus

Betebet sitesi Para Öde ile yapacağınız yatırımları %15 Bonus veriyor. Bu bonustan yararlanmak için en 50 TL Para Öde ile yatırım yapmanız yeterlidir. Yani 100 TL yatırımınız anında Betebet hesabınızda 115 TL olarak gözükecektir. Aynı IP’ler ile yapacağınız bonus girişimleriniz tespit edilirse, bonus hesabınız bloklanır.

Betebet %15 Payfix Bonusu

Betebet Giriş yatırımlarınızı PayFix kanalı ile yaptığınız taktirde, anında Çevrim şartsız %15 bonus hesabınıza eklenir. Sitenin bu bonusu da kullanıcılarına büyük artı kazandırmaktadır.

Betebet Papara ile Yatırımlara Bonus Veriyor!

Betebet sitesinin papara ile yıllardır süren yatırım transfelerinde yüksek güven algısı bulunmaktadır. Papara ile yapacağınız yatırımlara Betebet anında, hemen ve çevrim şartı aramaksızın bonus vermektedir. Bonusun miktarı 500 TL maksimumdur. Bu fırsatı Betebet Kullanıcılarının kaçırmamasını tavsiye ediyoruz.

betebet giriş adresi

Betebet Yeni Üyelere özel Anında 500 TL

betebet giriş adresi

Bu promosyonlardan faydalanmak için en az 50 TL yatırım yapmanız yeterli olacaktır. Yeni 50 TL yatırdığınızda 50 TL ekstradan hesabınıza yüklenecektir. 24 saatlik sınır 500 TL dir. Yeni 500 TL yatırdığınızda anında hesabınızda 1000 TL görebileceksiniz.

Cep Bank Yatırımlarınız %15 Kazanırsınız!

Cep bank ile yatırımlarınıza özel betebet bonusu kazanabilirsiniz. En güzel tarafıda bu bonusu çevrim şartsız kazanabilirsiniz. Minumum yatırım miktarınız 20 TLdir. Bu yatırım akabinde %15 ekstra kazancınız olacaktır. 24 saat içinde maksimum 500 TL yatırım yapabilir ve bu bonusu elde edebilirsiniz. 501 TL yaparsanız olmaz 🙂 Bu bonusu hemen yakalamak için betebet giriş adresi – ne bizim sayfamızdan girererek ulaşabilirsiniz.

Bu yazılarımzın devamı sürekli gelecektir. Bu kısım betebet kullanıcıları için gayet önemlidir. Çünkü sitenin güncel giriş adreslerini takip etmek ve buna göre giriş sağlamaları gerekmektedir. Betebet güncel bonus ve giriş adresini bizimle takip etmeye devam edin…